Yaprak Dönercisi 20. Şubesini Bahçeli 7’de Açtı

Etin en lezzetli yerini yaprak yaprak açıp, eşsiz sosuyla marine ederek müşterilerine sunan Yaprak Dönercisi 20. şubesini Bahçelievler 7. Cadde’de açtı.

Ankara’nın olduğu gibi Türkiye’nin en iyi dönercisi olma yolunda emin adımlarla yürüyen Yaprak Dönercisi 20. şubesini Bahçelievler 7. Cadde’de açtı.

2002 yılında OSTİM Araba Pazarı’nda ticaret hayatına başlayan, 2007 yılında ilk şubesini açan Yaprak Dönercisi, döner ve servis profesyonelliğinde daima ileriye gitmeyi hedefleyerek ülkemize yatırım yapmaya devam ediyor.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kaliteden ödün vermeksizin büyümeye devam eden Yaprak Dönercisi, etin en lezzetli yerini yaprak yaprak açıp, eşsiz sosuyla marine ederek müşterilerine sunuyor.

Gerçek Et Döner Lezzeti Bahçelievler 7. Cadde’de

Yaprak Dönercisi Bahçelievler Şubesi açılışı geniş bir katılımla yapılırken, konuşmanın ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi. Açılış programında %100 yerli dana etinden yapılan dev dönerler Ankaralıların ve tüm misafirlerin beğenisine sunuldu.

Ürünlerinde kuyruk yağı kullanarak dönerin orijinalliğini bozmayan ve bu sayede rakiplerinden ayrışan et dönerler vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gördü.

Döner Yeme Yarışmasına Yoğun İlgi

Yaprak Dönercisi’nin Bahçelievler 7. Cadde’deki 20. şubesinin açılışında, sürpriz etkinlikler de düzenlendi.

Açılışta yapılan “Döner Yeme Yarışması”na katılımcılar yoğun ilgi gösterdi. Yarışmanın kazananı gram altınla ödüllendirildi.

Ayrıca, 7. Cadde Yaprak Dönercisi açılışında bir ilk olarak 187 cm uzunluğunda ekmek arası döner de hazırlandı. Hazırlanan devası döner vatandaşlara ikram edildi.

Neden Yaprak Dönercisi?

Yaprak Dönercisi, ürünlerini koyduğu her türlü ambalaj ve materyalleri geri dönüştürülebilir olarak seçiyor.

Üretim hanesini ve şubelerini Gıda Mühendisleri ile birlikte denetleyip doğabilecek olası sorunların önüne geçen Yaprak Dönercisi, güven ve samimiyet öncelikli büyüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here