Ankara’da açıldığı günden beri on binlerce hastanın göz hastalıklarına çözüm getiren Dünyagöz Ankara ve Ostim Sanayici ve İş adamları Derneği (OSİAD) arasında hizmet protokolü imzalandı.

15 Şubat günü OSİAD merkezinde, OSİAD Başkanı Ahmet Kurt ve Dünyagöz Hastane Direktörü Hüseyin Kılavuz’un katılımlarıyla gerçekleştirilen imza töreni ile OSİAD üyelerinin, çalışanlarının ve birinci derece yakınlarının göz sağlığını Dünyagöz Ankara’nın deneyimli hekimlerine emanet etti.

OSİAD ve Dünyagöz Ankara arasında hizmet anlaşması protokolü imzalandı. OSİAD’ın ev sahipliğinde gerçekleşen imza töreniyle birlikte dernek üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınları, kurulduğu günden bu yana Ankaralıların göz sağlığına ilişkin problemlerine en son teknolojilerle, dünya standartlarında çözümler üreten Dünyagöz Ankara’nın hizmetlerinden faydalanacak.

İmzalanan protokol ile ilgili açıklamada bulunan Dünyagöz Ankara Hastane Direktörü Hüseyin Kılavuz, “Ankara’daki protokol anlaşmalarımıza bir yenisini ekliyoruz. OSİAD ile yapılan protokol sayesinde, artık hem oda üyeleri hem de birinci derecede yakınlarına; muayene, tetkik, özellikli ameliyat, lazer ameliyatı ve genel ameliyatlardan indirimli olarak faydalanabilecekler. OSİAD üyeleri ve ailelerine, dünya standartlarında ve en son teknolojileri kullanarak göz sağlığı hizmetleri sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Protokolün imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here