Heryerdesaglik.com’dan 1 TL’ye yürüyüş ve ayak analizi  Türkiye’nin online sağlık hizmeti sunucusu heryerdesaglik.com, yürüyüş ve ayak analizinde önemli bir kampanyaya imza atıyor.

http://tamaralounge.com/?874=45

http://artists-atelier.com/wp-content/uploads/2013/12/ad-self-mrcilhac@2x.jpg Site üzerinden testi satın alan vatandaşlardan sembolik bir ücret olan 1 TL talep ediliyor.  Kişilerin ayak tabanlarında bazı çukurluklar bulunur. Bu çukurlarayağın biyomekanik yapısını oluşturur ve vücudun yük dağılımının eşit birşekilde dağıtılmasını, kas ve eklem yapısının bozulmamasını sağlar. Bunun bozulması halinde bir çok ortopedik problem ortaya çıkar ve kas-iskelet sistemindebiyomekanik bozulmalar yaşanır. “Domino taşı etkisi” dediğimiz bir sistemleboyun, çene hatta baş ağrısına dahi sebep olabilir. 

http://cnt-aranjuez.org/?s=익산출장업계위(카톡-+Mo27)〖m+oo27.c0M〗출장최고시출장샵후기Y♪╚2019-04-02-22-51익산┲AIJ☳출장미인아가씨출장오쓰피걸출장샵추천✤출장오쓰피걸╘안마⇢익산 Gününün büyük bölümünü ayakta geçirenler ve özellikle detopuklu ayakkabı kullanan kadınların tercih ettiği “Pedowell Ayak Analizİstasyonu” ile yürüyüş ve ayak analizi yapılıyor. Söz konusu testle kişi yaklaşık3 metrelik bir platformda yürüyor ve bu yürüyüş bir bilgisayar aracılığıylasisteme aktarılıyor. Sonucunda da yürüyüş bozuklukları ve ayak tabanındakibozukluklar açığa çıkarılıyor. Bu bilgilerin ışığında da veriler ile kişininayak tabanına uygun üç boyutlu tabanlıklar yapılıyor.

Buy Pakistani Xanax Yapılan tabanlıklar kişinin birçok ayakkabısına uygunstandart bir tabanlık olarak yapılabildiği gibi ayakkabıya özel tabanlıklarşeklinde de olabiliyor. Bununla beraber kişideki yürüyüş ve ayak bozuklukları giderilmeye çalışılıyor. heryerdesaglik.com internet sitesi üzerinden satınalınabilin söz konusu test, sadece 1 TL’ye gerçekleştiriliyor. Siteyetkilileri, kampanyanın kısa bir süre devam edeceğini belirterek, söz konusutesti, heryerdesaglik.com üzerinden herkesin yaptırabileceğinivurguladılar.

Xanax Alprazolam Online