Sağlık sektörüne yaptığı önemli yatırımlarla adını duyuran, Türkiye’nin ilk 500 şirketi sıralamasında yer alan, özel hastaneciliğin öncülerinden Medicana Sağlık Grubu, İstanbul’un Anadolu yakasında önemli bir sağlık yatırımını daha hayata geçirdi.

Kadıköy Kızıltoprak’ta, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’na komşu olan Medicana Kadıköy Hastanesi, dünya standartlarında sağlık hizmeti ve güçlü akademik hekim kadrosu ile tüm Anadolu yakasına sağlık getiriyor.

Medicana Sağlık Grubu’nun 50 milyon dolar yatırımla hayata geçen ve 12. hastanesi olan Medicana Kadıköy, 9 Ekim itibariyle hasta kabulüne başladı.

 

YENİ HASTANELERLE MEDİCANA HALKASI GENİŞLEYECEK

15 bin metrekare kapalı alana sahip hastane, Medicana stratejisinde hizmet vererek bu anlamda duyulan büyük bir eksikliği giderirken, Anadolu yakası sakinlerinin deneyimlediği ve beğendiği seçkin akademik kadroyu bünyesinde barındırıyor. 25 yıllık doktor ve yöneticilik tecrübesiyle Kadıköy ve Anadolu’nun çeşitli illerinde başarılı çalışmalara imza atan Dr. Yalçın Gürsoy Yıldırım, Özel Medicana Kadıköy Hastanesi’nin genel müdürlüğüne getirildi.

Yıldırım, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada İstanbul ve Anadolu’da yeni yatırımlara hız verdiklerini, iki ay içerisinde 30 bin metrekare kapalı alanıyla Bursa’da, sonrasında ise İstanbul’da Ataşehir ve Zincirlikuyu ile İzmir’de yeni hastanelerini Medicana halkasına ekleyeceklerini belirtti.

ANADOLU YAKASI’NDA SAĞLIĞIN YENİ ADRESİ

Alanında uzman ve seçkin hekim kadrosuna, hem modern tıp teknolojisi hem de konforlu ve güler yüzlü sıcak Medicana ilgisi eklenince Medicana Kadıköy Hastanesi, tüm İstanbul için sağlıkta önemli bir merkez haline gelecek.

12 kat olan Medicana Kadıköy Hastanesi; 81 yatak kapasitesi, 60 hasta odası, 7 süit oda, 3 engelli hasta odası, 6 ameliyathane, 3 izolasyon odası ve 500 deneyimli personeliyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here