Order Xanax 2Mg Order Xanax 2Mg Türkiye, sağlık sektöründe yaptığı yatırımların karşılığını almaya başladı. Asya ve Avrupa’dan pek çok hasta tedavi için Türkiye’ye gelirken, laboratuvar testleri konusunda da ülkede önemli gelişmeler yaşandı.

Cheap Xanax Uk Cheap Xanax Uk

İşçi sağlığı testlerinden çocuk metabolizme hastalıkları testlerine kadar birçok test, yakın coğrafyadaki ülkeler başta olmak üzere Avrupa’dan Türkiye’ye gönderilmeye başlandı.

http://bisnisbajumu.com/tag/grosir-celana-kolor-di-tanah-abang http://bisnisbajumu.com/tag/grosir-celana-kolor-di-tanah-abang

Türkiye’de laboratuvar hizmetlerinin geldiği noktaya ilişkin bilgi veren Synlab Laboratuvarları Genel Müdürü Dr. İlker Kütükoğlu, yurt dışından birçok sağlık testinin Türkiye’ye geldiğini belirterek şunları söyledi:

Xanax Online Reviews Xanax Online Reviews “Türkiye sağlık testleri konusunda önemli bir mesafe aldı. Bu alanda parmakla gösterilen ülkeler arasındayız. Başarı oranımız ve yaptığımız test sayısı da oldukça fazla. Bugün itibarıyla Romanya’dan gelen işçi sağlığı testlerini laboratuvarımızda yapıyoruz. Kısa zamanda Avrupa’yı içerisine alan bir müşteri pörtföyüne sahip olacağımızı öngörüyoruz. Avrupa’nın çocuk metabolizma hastalıkları testlerini de Ankara’da yapmak istiyoruz.”

Can You Order Xanax Online Legally Can You Order Xanax Online Legally BİNE YAKIN TEST YAPILIYOR

Xanax Online Store Xanax Online Store

Buy Xanax Mexico Online Buy Xanax Mexico Online Bir laboratuvarın başarı ölçütünün ne kadar çok testi ne kadar doğru çalıştığıyla ilişkili olduğunu kaydeden Kütükoğlu, Türkiye’nin bu alanda önemli bir ivme yakaladığını söyledi. Bine yakın farklı yüksek teknoloji gerektiren test yapabildiklerini bildiren Kütükoğlu, “Ankara’da laboratuvarcılık her geçen gün daha da ilerleyecektir. Hastanelerin yükü azalacak, hastalar ve doktorlar hem zamandan tasarruf edecek hem de maliyet azalacaktır” diye konuştu.

a63e0b68a0ff6a83c657409587d319f9 a63e0b68a0ff6a83c657409587d319f9

“DONANIMLI LABORANT YETİŞTİREMİYORUZ”

http://orientafricatravel.com/?id=Ordering-Xanax-Online-Reviews&ae6=c4 http://orientafricatravel.com/?id=Ordering-Xanax-Online-Reviews&ae6=c4

Buying Xanax From Canada Buying Xanax From Canada İyi bir laboratuvarın sektöre fayda sağlaması, eğitimi desteklemesi. araştırma projelerine dahil olması gerektiğini söyleyen Kütükoğlu, laborantlık eğitiminin 2 yıldan 3 yıla çıkarılması gerektiğini savundu. Kütükoğlu, “Eğitimin 3’üncü yılı tamamen pratiğe ayrılmalı. Öğrenci çalışarak tecrübe kazanıp iş hayatına atılmalı” diye konuştu.

Xanax Online Purchase Canada Xanax Online Purchase Canada

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Cheapest Xanax Online Cheapest Xanax Online

By Alprazolam Online By Alprazolam Online

Order Xanax Online Overnight Delivery Order Xanax Online Overnight Delivery

Buy Real Alprazolam Buy Real Alprazolam